Rüyada yere paspas atmak

Rüyada yere paspas atmak atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına işaret eder.

Rüyada yere paspas atmak gördüyseniz:

  • Karşı cinsle duygusal anlaşmazlıklarınız olabilir.

Rüyada yere paspas atmak kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine yorulmaktadır.

Rüyada paspas emeklerinin heba olacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine delalettir.

Rüyada yün paspas görmek maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada paspas örmek hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada mor paspas görmek böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına, kişinin geçiminin zorlaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada paspas yıkamak herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada paspas çekmek ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada paspas temizlemek ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, itibar göreceğine, rahata kavuşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments