Rüyada yeni mobilya satın almak

Rüyada yeni mobilya satın almak bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada yeni mobilya satın almak gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz.

Rüyada yeni mobilya satın almak girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni mobilya almak zorlanacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine tabir olunur.

Rüyada eve yeni mobilya almak üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada evine yeni mobilya almak çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, yeni işlere gireceğine yorulur.

Rüyada yeni kahverengi mobilya görmek başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine işaret eder.

Rüyada yeni beyaz mobilya almak amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine delalet eder.

Rüyada yeni ahşap mobilya görmek kötü hastalıkların iyileşeceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına işarettir.

Rüyada yeni mobilya bakmak beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments