Rüyada yeni bir dükkana taşınmak

Rüyada yeni bir dükkana taşınmak kesesinin dolacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına, olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, yapılan çalışmaların zarar vereceğine işarettir.

Rüyada yeni bir dükkana taşınmak gördüyseniz:

  • Tartışmalardan uzak durun.

Rüyada yeni bir dükkana taşınmak ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına işaret eder.

Rüyada bir dükkana girmek iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada dükkana sığınmak diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına işarettir.

Rüyada dükkana su girmesi böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine delalettir.

Rüyada dükkana mal gelmesi elinin darlığa düşmeyeceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine rivayet eder.

Rüyada dükkana bakmak kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada karanlık bir dükkana girmek uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka bir dükkana taşınmak ticaretten yana şanslarının açık olacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments