Rüyada yeni bileklik almak

Rüyada yeni bileklik almak bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, sorunlarını aşacağına, ticaretin açılacağına işaret eder.

Rüyada yeni bileklik almak gördüyseniz:

  • Bazı konularda risk alıyor olabilirsiniz.

Rüyada yeni bileklik almak çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine alamet eder.

Rüyada taş bileklik paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada mor bileklik rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada boncuk bileklik çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada bileklik düşürmek seyahatlere katılacağına, kazancın yetmez olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bileklik takılması kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına yorulur.

Rüyada kolunda bileklik kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi bileklik büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.