Rüyada yazı defteri görmek

Rüyada yazı defteri görmek zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, huzurun kaçacağına, sorunlarının birken beş olacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, düşkün kimselerin elinden tutarak allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada yazı defteri gördüyseniz:

  • Hislerinizde incelme olabilir.

Rüyada yazı defteri görmek işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada matematik defteri bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına delalet etmektedir.

Rüyada nikah defteri güven kaybı yaşanacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına yorulur.

Rüyada anı defteri yazmak aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada ders defteri görmek giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada resim defteri görmek dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, ortamın bir hayli gerileceğine alamet eder.

Rüyada muhasebe defteri görmek yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sınıf defteri görmek inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, kimseyle konuşmayacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments