Rüyada yatağına yağmur yağması

Rüyada yatağına yağmur yağması ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına rivayet eder.

Rüyada yatağına yağmur yağması gördüyseniz:

  • Bitiremeyeceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz.

Rüyada yatağına yağmur yağması üzeceğine, daha rahat para kazanacağına tabir olunur.

Rüyada yer yatağına yatmak üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin yatağına yatmak eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, güzel günlerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin yatağına girmesi ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatağına işediğini görmek talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, huzurunun eski haline döneceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yatağına başkasının yatması dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada hasta birinin yatağına yatmak bir sebeple doğru yoldan sapacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının yatağına yattığını görmek bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments