Rüyada yatağın havalanması

Rüyada yatağın havalanması birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, haksızlığa uğranacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine tabir olunur.

Rüyada yatağın havalanması gördüyseniz:

  • Bazı haberler alabilirsiniz veya elinize bilgiler geçebilir.

Rüyada yatağın sarsılması resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada yatağın düşmesi engellerden kurtulacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatağın kaybolması iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, hak yolundan ayrılacağına yorulur.

Rüyada yatağın dağılması şansını kendi eliyle engelleyeceğine, ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada yatağın taşınması çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yatağın havalanması aile bireyleri ile tartışacağına, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada yatağın bozulması yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatağın su içinde kalması bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine, kapandığı düşünülen meselelerin, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments