Rüyada yatağa çiş kaçırma

Rüyada yatağa çiş kaçırma elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına, bedeninin de iyileşeceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına yorulur.

Rüyada yatağa çiş kaçırma gördüyseniz:

  • Bazı ilişki veya iş birliklerinizde sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada yatağa yatırmak kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada yatağa oturmak hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada yatağa tükürmek kalp kırıklığına neden olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine rivayet eder.

Rüyada yatağa bal dökülmesi iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine inanılır.

Rüyada yatağa su damlaması yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına rivayet eder.

Rüyada yatağa çiş kaçırma uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatağa kan bulaşması sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, hedeflere ulaşamayacağına delalet eder.

Rüyada yatağa çiş yapmak böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.