Rüyada yaşlı kadına tokat atmak

Rüyada yaşlı kadına tokat atmak üstünlük elde edeceğine, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kazancın daha da artacağına delalettir.

Rüyada yaşlı kadına tokat atmak gördüyseniz:

  • Bazı konulardaki gelişmeler belli sonuçlara varmayı güçleştirebilir.

Rüyada yaşlı kadına tokat atmak hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına inanılır.

Rüyada erkeğin kadına tokat atması ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadına tokat atmak sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına rivayet eder.

Rüyada yaşlı bir kadına sarılmak ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, ilişkilerin noktalanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadına saldırmak sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, araba alınacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadına kızmak şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, siparişlerinin çoğalacağına alamet eder.

Rüyada hamile kadına tokat atmak içinin hafifleyeceğine, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada yaşlı bi kadına yardım etmek maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments