Rüyada yaşlı cüce görmek

Rüyada yaşlı cüce görmek kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, günlerini hastanede geçireceğine, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı cüce gördüyseniz:

  • Geçmişte çalıştığınız ya da iş birliği yaptığınız bir kişiyle yeni bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Rüyada yaşlı cüce görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada cüce erkek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, elini haramdan uzak tutacağına alamet etmektedir.

Rüyada cüce kadın çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kel cüce görmek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada cüce öldürmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına delalettir.

Rüyada cüce cin görmek anne babanın bu sayede mutlu olacağına, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada cüce saldırması moralini ve neşesini kaybedeceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada akrabayı cüce görmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments