Rüyada yanaktan öpmek ve öpülmek

Rüyada yanaktan öpmek ve öpülmek insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, dişe diş savaşacağına, saygınlık kazanacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, yapılan işte ustalaşılacağına, kısmetinin ve bahtının kapanacağına işaret eder.

Rüyada yanaktan öpmek ve öpülmek gördüyseniz:

  • Alacağınız bilgileri değerlendirip, onların doğrultularında davranabilirseniz kazançlı çıkarsınız.

Rüyada iki yanaktan öpmek gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada öpmek yanaktan büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına delalet eder.

Rüyada erkeği yanaktan öpmek aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına delalettir.

Rüyada birini yanaktan öpmek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine alamet eder.

Rüyada kuzenini yanaktan öpmek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşı yanaktan öpmek zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada yanaktan öpmek ve öpülmek tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments