Rüyada yakın arkadaşının eve gelmesi

Rüyada yakın arkadaşının eve gelmesi sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, hevesinin kursağında kalacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, bu nedenle umutlarını kaybedeceğine, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada yakın arkadaşının eve gelmesi gördüyseniz:

  • Ufaklı büyüklü kazalar yaşamanız olasıdır.

Rüyada en yakın arkadaşının görmek bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine yorulur.

Rüyada yakın arkadaşının eve gelmesi maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, yaşamının tadını çıkaracağına işarettir.

Rüyada en yakın arkadaşının bağırdığını görmek oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yakın arkadaşının abisini görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yakın arkadaşının seni öpmesi çevrenizden takdir görmeye, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına inanılır.

Rüyada yakın arkadaşının sevgilisiyle çıkmak daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine tabir olunur.

Rüyada en yakın arkadaşının sevdiğini görmek olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada en yakın arkadaşının delirdiğini görmek ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments