Rüyada yağmur yağmurda ıslanmak

Rüyada yağmur yağmurda ıslanmak iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, keyifli sohbetler edeceğine, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada yağmur yağmurda ıslanmak gördüyseniz:

  • Aralarından bazıları gerçekten takdiri hak ediyor olabilir, şans tanımalısınız.

Rüyada yağmur yağmurda ıslanmak sorunlarının ortadan kalkacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada yağmur yağması yağmurda ıslanmak uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağmur yağarken yağmur görmek sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, mutlu ilişkiler kuracağına delalettir.

Rüyada yağmur görmek yağmur yağdığını görmek birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağmurda dua fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rüya sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yağmurda beklemek daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına alamet eder.

Rüyada yağmurda evlenmek sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yağmurda gormek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments