Rüyada yağmur suyu birikintisine düşmek

Rüyada yağmur suyu birikintisine düşmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına delalettir.

Rüyada yağmur suyu birikintisine düşmek gördüyseniz:

  • Olumsuz düşünmemekte fayda var.

Rüyada yağmur suyu birikintisine düşmek kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına rivayet eder.

Rüyada yağmur suyu ile evi su basması kazanç kapılarının açılacağına, belaya ve derde düşeceğine delalettir.

Rüyada yağmur suyu sel görmek başarının garantileneceğine, kazancının yerine gelmesine işaret eder.

Rüyada yağmur suyu akması kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada bir evi yağmur suyu basması duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına delalet eder.

Rüyada bulanık yağmur suyu şifa göreceğine, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına inanılır.

Rüyada yağmur suyu toplama sıkıntıların sona ereceğine, kendisi için çok zor atlatacağı kötü ve sorunlu günler geçireceğine yorulur.

Rüyada eve yağmur suyu basması kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments