Rüyada yağmur fırtına

Rüyada yağmur fırtına işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yağmur fırtına gördüyseniz:

  • Bazı kazançlarınız olabilir veya farklı yerlerden para alabilirsiniz.

Rüyada yağmur yağarken yağmur görmek rakiplerini alt edeceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine işaret eder.

Rüyada yağmur görmek yağmur yağdığını görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yağmur yağmur görmek imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine rivayet eder.

Rüyada yağmur ve sel insanları sakinleştireceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine alamet eder.

Rüyada yağmur çamur beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına alamet eder.

Rüyada yıldırım yağmur bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına işaret eder.

Rüyada yağmur ve gök gürültüsü sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada medinede yağmur aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kazancın her daim artacağına, dertlerinin günden güne artacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments