Rüyada yabancıya su vermek

Rüyada yabancıya su vermek hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yabancıya su vermek gördüyseniz:

  • Farklı şeyler denemek istiyorsunuz ya da farklı yöntemler kullanmak niyetindesiniz.

Rüyada yabancıya su vermek maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına tabir olunur.

Rüyada yabancıya baba demek başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada yabancıya misafir olmak rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına alamet eder.

Rüyada yabancıya yardım etmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına delalettir.

Rüyada bir yabancıya aşık olmak çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yabancıya sarılmak çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada yabancıya yemek vermek huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorulur.

Rüyada yabancıya para vermek yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments