Rüyada ya fettah söylemek

Rüyada ya fettah söylemek bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, büyük çaba sarfedeceğine, çok iyi mevkilere geleceğine, kazançtan yana kara geçeceğine yorulur.

Rüyada ya fettah söylemek gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor.

Rüyada fettah ismi müjdeli haberler alacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada ya fettah duymak ailesini hem gururlandıracağına, başarılı bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada ya fettah söylemek kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine işaret eder.

Rüyada ya fettah görmek hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, kısmetlerin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ya fettah ya rezzak demek hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine işarettir.

Rüyada el fettah ismini görmek hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fettah ismini duymak uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, zarar verici olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ya fettah çekmek zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.