Rüyada vücutta taş görmek

Rüyada vücutta taş görmek yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına rivayet etmektedir.

Rüyada vücutta taş gördüyseniz:

  • Aniden orta çıkan çelişkili durumlarla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada vücutta kan toplanması büyük ses getirecek işlere girileceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada vücutta kaşıntı yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada vücutta göz göz yaralar bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada vücutta siyahlık sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, sorunlarını çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücutta çatlak yeni adımlar atacağına, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücutta taş görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına, şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyada vücutta kir çıkarmak sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, daha çok iş yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vücutta et çıkması çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.