Rüyada vücutta dikiş

Rüyada vücutta dikiş hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, mal mülk kazanacağına işarettir.

Rüyada vücutta dikiş gördüyseniz:

  • Bazı kişiler yanıltıcı iddialarda bulunabilirler.

Rüyada vücutta siyahlık mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada vücutta kaşıntı bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, kazancının da mutluluğunun da çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada vücutta dikiş eldeki imkanlardan ötürü sürekli allah’a şükür edileceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücutta kir çıkarmak kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, allah’ın izni ile çok rahat edileceğine delalettir.

Rüyada vücutta kan toplanması çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına inanılır.

Rüyada vücutta göz göz yaralar duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına inanılır.

Rüyada vücutta taş görmek çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vücutta et çıkması ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments