Rüyada vücuda kolonya sürmek

Rüyada vücuda kolonya sürmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücuda kolonya sürmek gördüyseniz:

  • Küçük sorunların tartışma ortamı yaratmasına izin vermezseniz, çalışmalarınızı iyi bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Rüyada vücuda kolonya sürmek hane halkı ile tartışma yaşayacağına, en küçük sorunda parlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolonya çalmak zor günlerin yaklaşmakta olduğuna, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına, biraz zaman geçmesi gereken haber işarettir.

Rüyada kolonya içmek zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve kolonya dökmek sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kolonya yakmak yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine rivayet eder.

Rüyada birinden kolonya almak koyu muhabbette kalacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çikolata ve kolonya görmek kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine rivayet eder.

Rüyada şişeye kolonya doldurmak moralinin yükseleceğine, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.