Rüyada vida saymak

Rüyada vida saymak gelirinin garanti olacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına, öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, yeni işlere gireceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vida saymak gördüyseniz:

  • Gerçeklere bağlı kalmalısınız.

Rüyada vida saymak hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına işaret eder.

Rüyada vida görmek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına işaret eder.

Rüyada tornavida ile vida sıkmak birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine tabir olunur.

Rüyada vida söküp takmak kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada vida görmek ne demek hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada demir vida görmek hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada çivi vida toplamak karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada ağızdan vida çıkması sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments