Rüyada veremli hasta görmek

Rüyada veremli hasta görmek allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, hoş olmayan sözler işiteceğine, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına alamet etmektedir.

Rüyada veremli hasta gördüyseniz:

  • Belli kişiler belli pozisyonlarını değiştirmemekte kararlı olabilir veya belli bir pozisyon alabilirler.

Rüyada veremli hasta görmek hayat standartlarının yüksek olacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına yorulur.

Rüyada veremli görmek çalışmalarının takdire layık görüleceğine, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada hasta olmayan birini hasta görmek mutsuz, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, yolunda huzurla devam edeceğine delalet eder.

Rüyada hasta birini daha hasta görmek ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada hasta anneyi hasta görmek uğursuzlukların kol gezeceğine, ortaya bazı projeler koyacağına tabir olunur.

Rüyada hasta insanı hasta görmek kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada hasta olan birinin hasta olduğunu görmek çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, o kapıyı kapatacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments