Rüyada vapura binme

Rüyada vapura binme kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, kudretinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada vapura binme gördüyseniz:

  • Bazı kişiler işin ya da olayın gerektirdiğinden daha fazla ya da daha hızlı çalışılması için baskı yapıyor olabilirler.

Rüyada vapura yetişmek maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada vapura koşmak zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına alamet eder.

Rüyada vapura binme uykusuz geceler yaşanacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada denizde vapura binmek önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, melanetli olayların arka arkaya geleceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşlarla vapura binmek işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına tabir olunur.

Rüyada kalabalık vapura binmek sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına alamet eder.

Rüyada vapura bindiğini görmek ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine alamet eder.

Rüyada eşiyle vapura binmek kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.