Rüyada uzun zamandır görmediğin sevgiliye sarılmak

Rüyada uzun zamandır görmediğin sevgiliye sarılmak İslami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, maddi gücünün azalacağına, düzeninin sarsılacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin sevgiliye sarılmak gördüyseniz:

  • Bir arkadaş toplantısında kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada uzun zamandır görmediğin sevgiliye sarılmak komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, tecrübelerini aktaracağına inanılır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle öpüşmek güzelleşeceğine, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına delalet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin bir erkeği görmek ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine delalettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle görüşmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle tartışmak sırların ortaya çıkmasına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına işarettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin bir akrabanı görmek hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşı görmek düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine alamet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin kızı görmek hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.