Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin geldiğini görmek

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin geldiğini görmek haramdan uzak durup, allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, aksi takdirde çaresiz kalacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına, iyiliklerden yüz çevirmeye, umutsuzluk yaşanacağına, çaresizliğinin büyüyeceğine, zahmetinin çoğalacağına yorulur.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin geldiğini gördüyseniz:

  • Bir süredir devam eden ilişkileriniz karşı tarafın açıklamaları veya söyledikleri nedeniyle başka bir boyut kazanabilir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin geldiğini görmek bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin mesaj atması özel muamele göreceğine, yaşadığı darlığın son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin araması ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin öldüğünü görmek aylık gelirinin artacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin amcanı görmek kişinin hayatından yana hayır bulacağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına işarettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin kızı görmek zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşı görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına delalet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin biriyle öpüşmek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments