Rüyada uzun yorgan görmek

Rüyada uzun yorgan görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, korkularının yok olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada uzun yorgan gördüyseniz:

  • Elde edilmesi veya gerçekleştirilmesi kolay hedeflere yönelmenin faydasını göreceksiniz.

Rüyada uzun yorgan görmek sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun beyaz yorgan görmek çeşitli kırgınlıklar olacağına, musibetlerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun bakışmak girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada uzun uzun salatalık görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, sayılacağına ve sevileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uzun uzun yılanlar görmek kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada uzun uzun banyo yapmak ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.