Rüyada uzun uzun yılanlar görmek

Rüyada uzun uzun yılanlar görmek borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, rüya sahibinin şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine işarettir.

Rüyada uzun uzun yılanlar gördüyseniz:

  • Ayak eklemleriyle ilgili sorunlar kendini gösterdiğinde önemsememezlik etmeyin.

Rüyada uzun uzun yılanlar görmek sorunların yakın zaman içinde artacağına, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun ince yılanlar görmek karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ince uzun yılanlar görmek bazı konularda konuşulacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına yorulur.

Rüyada uzun yılanlar görmek rahat erileceğine, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine yorulur.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun bakışmak şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun uzun kaka yapmak herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, rahat bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada telefonla uzun uzun konuşmak bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, rüya sahibinin yalnızlaşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments