Rüyada uzun ekin görmek

Rüyada uzun ekin görmek büyük bir proje gerçekleştirileceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, elinin darlığa düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun ekin gördüyseniz:

  • Para sorununuz yoksa elinize ekstradan paralar geçebilir.

Rüyada uzun ekin görmek böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına yorulur.

Rüyada ekin başağı herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ekin kaynatmak sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine yorulur.

Rüyada ekin toplamak maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ekin yakmak hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine alamet eder.

Rüyada ekin tarlası işlerin kapanacağına, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine inanılır.

Rüyada ekin dikmek daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada ekin biçmek nedir uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments