Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, arzuların yerine geleceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, aile bireylerinin çok üzüleceğine, hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, kazalardan ve belalardan korunacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına delalet eder.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun gördüyseniz:

  • Kafanızı karıştıran ya da sinirlerinizi bozan kişiler olabilir.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek geleceğin güzelliklerle dolacağına, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına inanılır.

Rüyada birini daha uzun görmek rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdığın birini uzun boylu görmek rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada uzun boylu birini kısa görmek iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık birini uzun boylu görmek eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine işarettir.

Rüyada ölen birini uzun boylu görmek iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine, bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun boylu birini dövmek güç kaybedeceğine, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine yorulur.

Rüyada uzun boylu birini kısalmış görmek kazancının da garanti ve sabit olacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments