Rüyada uzun bir merdivenden inmek

Rüyada uzun bir merdivenden inmek hiçbir önemli sorunun olmayacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun bir merdivenden inmek gördüyseniz:

  • Açık olun, yoksa kaybeden siz olursunuz.

Rüyada uzun bir merdivenden inmek mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada uzun merdivenden düşmek maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına rivayet eder.

Rüyada dar ve uzun merdivenden inmek huzura erileceğine, spora başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun merdivenden inmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, dertlerin çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun tahta merdivenden inmek yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada uzun merdivenden çıkmak arkadaşlarla aranın bozulacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine inanılır.

Rüyada uzun bir merdivenden çıkmak kolay ve güzel bir hayatı olacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek eşi tarafından yüceltileceğine, güzel bir haber almaya inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments