Rüyada üzüm süpürmek

Rüyada üzüm süpürmek bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, gün sayacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, mutluluğunun katlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzüm süpürmek gördüyseniz:

  • Bazı konuların istediğiniz şekilde ilerlemesini veya sonuçlanmasını istiyorsanız, bazı sırlar saklamanız gerekebilir.

Rüyada üzüm bağından üzüm koparıp yemek yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına alamet etmektedir.

Rüyada kara üzüm ve beyaz üzüm görmek yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına işaret eder.

Rüyada siyah üzüm ve beyaz üzüm görmek aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine işarettir.

Rüyada üzüm asmasında üzüm görmek akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada üzüm bahçesinden üzüm toplamak olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada üzüm bağı görmek ve üzüm yemek bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine rivayet eder.

Rüyada üzüm salkımından üzüm yemek içinin ve kafasının rahatlayacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine alamet eder.

Rüyada üzüm asmasından üzüm yemek kendisine ev alacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments