Rüyada üstüne kolonya dökülmesi

Rüyada üstüne kolonya dökülmesi rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, evini ve ailesini unutacağına, istediği herşeye ulaşabileceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, kısmetlerinden olacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine inanılır.

Rüyada üstüne kolonya dökülmesi gördüyseniz:

  • Konuşarak tepki vermek yerine, kendinizi hareketlerinizle ortaya koymalısınız.

Rüyada üstüne kolonya dökülmesi yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine rivayet eder.

Rüyada kolonya çalmak bilincin artacağına, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına rivayet eder.

Rüyada kolonya içmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına tabir olunur.

Rüyada eve kolonya dökmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolonya yakmak çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kolonya vermesi umutlanacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin kolonya getirmesi bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada şeker ve kolonya görmek zenginliğinin süreceğine, büyük başarıya ulaşılacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.