Rüyada üstümde böcek görmek

Rüyada üstümde böcek görmek hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, mutluluk ve saadete, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine tabir olunur.

Rüyada üstümde böcek gördüyseniz:

  • Bazı konularda tepki ya da cevap vermeden önce, araştırma yapmanızda veya sorular sormanızda fayda var.

Rüyada üstümde böcek görmek kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada üstümde kara böcek görmek daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine işarettir.

Rüyada üstümde karınca görmek hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada üstümde fare görmek özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine inanılır.

Rüyada üstümde örümcek görmek ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına yorulur.

Rüyada üstümde yılan görmek maddi anlamda rahatlık göreceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına delalet eder.

Rüyada üstümde gelinlik görmek birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada üstümde beyaz gömlek görmek sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.