Rüyada ünlü birinin para vermesi

Rüyada ünlü birinin para vermesi resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, sermaye elde edeceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ünlü birinin para vermesi gördüyseniz:

 • Hazırlanmış ya da uygulamaya konulmuş planlar değiştirilebilir.

Rüyada ünlü birinin para vermesi çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine işaret etmektedir.

Rüyada ünlü birinin kağıt para vermesi sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ünlü birinin sana para vermesi bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, yenileneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ünlü bir erkekten para almak istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, dertlerin ve sorunların artacağına yorulmaktadır.

Rüyada ünlü futbolcudan para almak kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına delalet eder.

Rüyada ünlü sanatçının para vermesi kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine işarettir.

Rüyada ünlü birinin bana para vermesi hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada ünlü birinden borç para istemek huzur dolu günler geçireceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

10 yorum “Rüyada ünlü birinin para vermesi

 1. Rüyamda Hind aktörü Rahulu gördüm.Ucakdan indi ve ben ona koşdum. O bana yürüdü.Elinde küçük tavuk vardı.bana verdi və onu kizima vermemi söyledi.Lütfen yorumlarmisiniz?Azerbaycandan yaziyorum.Tesekkürler

  • Esahh der ki,
   Görülen rüya hayata, dosta ve beceriye delalettir. Rüya yorumuna göre rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine; dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına; yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

 2. Rüyamda Serhat Teomanı gördüm rüyamda köşeleri delikli dosya veriyodum ona oda bana para veriyodu

  • Esahh der ki,
   Görülen rüya zenginliğe, yeniliğe ve fikirlere delalettir. Rüya alimlerine göre rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına; elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine; bir fikrin çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok
   işe yarayacağına alamet eder.

  • Esahh der ki,
   Rüyanız mülke, sabretmeye ve huzura tabir olunur. Rüya alimlerine göre mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine; sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına; rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına delalettir.

 3. rüyamda çok ünlü birisi çantalar dolusu para verdi anlamı nedir ve hedeflerim gerçek hayatta var genel olarak

  • Esahh der ki,
   Görülen rüya dosta, hayata ve zafere işarettir. Rüya alimlerine göre kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine; hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine; geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine yorulmalıdır.

 4. Selamlar! Rüyamda Tarkan’ ın bana tomarla döviz verdiğini gördüm. Yorumlamanızı rica ederim.

  • Esahh der ki,
   Görülen rüya hayırlara, hasrete ve hayata yorulur. Rüya alimlerine göre hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine; hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına; ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.