Rüyada uçurtma uçurmak

Rüyada uçurtma uçurmak belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçurtma uçurmak gördüyseniz:

  • Üzerinizde stres veya baskı yaratan kişiler olabilir.

Rüyada uçurtma uçurmak karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına işarettir.

Rüyada kağıt uçurtma deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada uçurtma kuyruğu mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada uçurtma almak huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uçurtma ipi görmek zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada uçurtma ile uçmak işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada uçurtma düşürmek elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine inanılır.

Rüyada kırmızı uçurtma görmek uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, ufkunun açılacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments