Rüyada uçakla vurulmak

Rüyada uçakla vurulmak rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine delalettir.

Rüyada uçakla vurulmak gördüyseniz:

  • Bir ailevi sorun ya da duygusal ilişkilerinizdeki gelişmeler sizi engelleyebilir.

Rüyada uçakla inmek kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, ağız tadının yerine geleceğine, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına alamet etmektedir.

Rüyada uçakla kaçmak mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine inanılır.

Rüyada uçakla düşmek eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada uçakla dolaşmak işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uçakla vurulmak çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, yoğun duygular yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uçakla yolculuk iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, işlerin toparlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçakla savaş görmek eline geçen fırsatları bu amaç doğrultusunda kullanacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçakla tünelden geçmek şifaya kavuşacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments