Rüyada uçağın irtifa kaybetmesi

Rüyada uçağın irtifa kaybetmesi işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, zararların yakında telafi edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına alamet eder.

Rüyada uçağın irtifa kaybetmesi gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz maddi konularda, kadınsanız duygusal ilişkilerinizde şanslısınız.

Rüyada uçağın irtifa kaybetmesi yorgunluktan ve uzun zamandan beri aynı işi yapmaktan ötürü çok sıkıntılı olacağı, bu yüzden dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçağın içindeyken uçağın düşmesi sahip olduğu nimetin artacağına, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına inanılır.

Rüyada uçağın alçalması dayanışma ve sevgi içinde olacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına alamet eder.

Rüyada uçağın eve inmesi gülen yüzünün hiç solmayacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada uçağın arızalanması bolluk içine olacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına yorulur.

Rüyada uçağın sallanması rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine yorulur.

Rüyada uçağın eve çarpması büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada uçağın patlaması kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments