Rüyada tuvalette yere çiş yapmak

Rüyada tuvalette yere çiş yapmak büyük zararlara uğrayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, iyi halin geleceğine, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına delalettir.

Rüyada tuvalette yere çiş yapmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle tartışma riskiniz var.

Rüyada tuvalette yere çiş yapmak sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalette yere düşmek sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada tuvalette kum görmek ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine delalet eder.

Rüyada tuvalette çiş görmek elinin darda kalmayacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine delalettir.

Rüyada tuvalette yağ görmek aldığı eğitimin de kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine yorulur.

Rüyada tuvalette çay içmek sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına inanılır.

Rüyada tuvalette korkutulmak yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada tuvalette muz görmek kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments