Rüyada tütün kolonya görmek

Rüyada tütün kolonya görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tütün kolonya gördüyseniz:

  • Yanılsamalar veya duygusal anlamda yanlış anlaşılmalar sizi yanlış yola sokabilir.

Rüyada tütün kolonya görmek çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kolonya içmek bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada eve kolonya dökmek sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, amaçların gerçekleşmeyeceğine yorulur.

Rüyada kolonya yakmak yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kolonya çalmak ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, hedeflerini gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada boş kolonya şişesi görmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üstüne kolonya dökülmesi lüksüne de lüks katacağına, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada şeker ve kolonya görmek bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada tütün kolonya görmek

  1. Rüyada bir sürü tütün kolonyası şişesi gördüm kokusunu bile aldım burnuma cektim ne güzel kokuyor dedim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.