Rüyada turna balığı yakalama

Rüyada turna balığı yakalama aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, sorunlarının artacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada turna balığı yakalama gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi mücadele ortamına sokmaya çalışabilirler.

Rüyada turna balığı yakalama karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada elle turna balığı yakalamak bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük turna balığı görmek alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada turna balığı geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada turna balığı yakalamak bir koyulan işten yüz kazanılacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına işarettir.

Rüyada büyük turna balığı tutmak herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada turna balığı görmek hatalı ve kusurlu işler yapacağına, korkularının sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada turna balığı yemek yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.