Rüyada traş olan biri

Rüyada traş olan biri ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, çok daha fazla mesai harcayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada traş olan biri gördüyseniz:

  • İş yaşamınız, aşk hayatınız ya da evinizle ilgili konu ya da şartlar hakkında bazı pazarlıklar veya uzlaşılması gereken noktalar söz konusu olabilir.

Rüyada traş olan biri hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada traş olan kişi görmek kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına tabir olunur.

Rüyada traş olan erkek görmek yaşamının daha güzel hale geleceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada traş olan görmek eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada traş olan birini görmek birikim yapma fırsatı elde edeceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada traş olan kadın sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada traş olan adam bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yenisinin başlayacağına rivayet eder.

Rüyada traş olan birisini görmek rahata ve huzura kavuşacağına, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments