Rüyada tohum almak

Rüyada tohum almak bolluk ve bereket geçireceğine, ancak rüya sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına, evliliğinde mutlu olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, istediği başarıyı göstereceğine, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına inanılır.

Rüyada tohum almak gördüyseniz:

  • Sosyal açıdan hareketlilik sürüyor.

Rüyada tohum yeşermesi sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına inanılır.

Rüyada tohum toplamak hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına işarettir.

Rüyada tohum almak maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tohum ekmek bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına tabir olunur.

Rüyada tohum çalmak ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada tohum saklamak hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada suya tohum ekmek hoşluk içinde olacağına, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine delalet eder.

Rüyada ekilmiş tohum görmek rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.