Rüyada titanik görmek

Rüyada titanik görmek rahatın ve konforun yerine geleceğine, yeni bir yol tutulacağına, ofisteki ağız tadının kaçacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine yorulur.

Rüyada titanik gördüyseniz:

  • İmajınızı yenilemek isteyebilirsiniz.

Rüyada titanik görmek kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına alamet etmektedir.

Rüyada titanik iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine inanılır.

Rüyada titanik yapmak çok eğleneceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına tabir olunur.

Rüyada titanik gemisi görmek kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada titanik gemisini görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.