Rüyada tırnaklarını yemek

Rüyada tırnaklarını yemek büyük bir zenginlik kazanılacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada tırnaklarını yemek gördüyseniz:

  • Bir iş birliğinizde, bir arkadaşınızla ilişkinizde veya partnerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

Rüyada el tırnaklarını kesmek alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına rivayet eder.

Rüyada tırnaklarını kesmek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada tırnaklarını temizlemek kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine delalettir.

Rüyada tırnaklarını yemek mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada el tırnaklarını uzun görmek kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine delalet eder.

Rüyada kendi tırnaklarını sökmek hayatının iyileşeceğine, işlerinin azalacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedinin tırnaklarını kesmek gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına tabir olunur.

Rüyada kendi el tırnaklarını görmek davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, aile içinde geçim derdinin olmayacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments