Rüyada tesbihi birine vermek

Rüyada tesbihi birine vermek bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, birçok kişinin yardımına koşulacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada tesbihi birine vermek gördüyseniz:

  • Bazı konularda gereğinden fazla baskı uygulamamaya veya ısrarcı olmamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada tesbihi birine vermek artık çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birine namaz tesbihi vermek kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada tesbihi görmek sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada süs tesbihi görmek onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, güvenli ve mutluluk dolu seyahate alamet eder.

Rüyada tesbihi yere düşürmek bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada erkek tesbihi almak başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına işaret eder.

Rüyada tesbihi çöpe atmak aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına delalettir.

Rüyada kopan tesbihi dizmek dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments