Rüyada tesbih tanelerinin kırılması

Rüyada tesbih tanelerinin kırılması kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine, büyük atılımlar yapacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, başını borçlardan kaldıramayacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tesbih tanelerinin kırılması gördüyseniz:

  • Yanıltıcı durumlar olayların gerçekçi şekilde ele almanızı veya gerçekleri görmenizi etkileyebilir.

Rüyada tesbih tanelerinin kırılması hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına inanılır.

Rüyada tesbih tanelerinin dağıldığını görmek karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tesbih tanelerinin dağılması mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına yorulur.

Rüyada tesbih tanelerinin dökülmesi sıkıntılarının geçeceğine, bereketin ve karın artacağına yorulur.

Rüyada üzüm tanelerinin dökülmesi ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük kar tanelerinin yağdığını görmek anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine alamet eder.

Rüyada tesbih sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına alamet eder.

Rüyada tesbih fırlatmak insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments