Rüyada tencerede yağ görmek

Rüyada tencerede yağ görmek yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, kısmetlerinin çoğalacağına, dertlerin ve sorunların artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine delalettir.

Rüyada tencerede yağ gördüyseniz:

  • Çabuk pes etmemeli, istediğiniz sonuçları alana kadar devam etmelisiniz.

Rüyada tencerede süt sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, daha güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada tencerede yağ görmek gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tencerede bir şey pişirmek sakınılan bir şeye nazar değeceğine, cebinin para göreceğine işarettir.

Rüyada tencerede su ısıtmak ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine işarettir.

Rüyada tencerede süt pişirmek kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük tencerede süt görmek bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada tencerede fare görmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kara tencerede su kaynatmak iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments