Rüyada temiz suda timsah görmek

Rüyada temiz suda timsah görmek hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, sözlerinden çıkmayacağına, ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına inanılır.

Rüyada temiz suda timsah gördüyseniz:

  • Size karşı katı davranışlarda bulunan kimseleri eleştirmek isteyeceksiniz.

Rüyada temiz suda timsah görmek aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada timsah suda görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada suda ölü timsah görmek ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine yorulur.

Rüyada suda timsah yavrusu görmek işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine alamet eder.

Rüyada suda timsah saldırısına uğramak güzel bir hayat süreceğine, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada suda yılan ve timsah görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kirli suda timsah görmek sağlıklı iken hastalıklar geleceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulanık suda timsah görmek altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments