Rüyada temiz beyaz çarşaf

Rüyada temiz beyaz çarşaf rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, kişinin hayatını allak bullak edeceğine, rakiplerin oyununa gelineceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine yorulur.

Rüyada temiz beyaz çarşaf gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kimseler ya da aileniz sizi yanlarında görmek isteyebilirler.

Rüyada temiz beyaz bez görmek işlerinden de geri kalacağına, dolandırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz temiz oda görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, refah düzeyinin düşeceğine tabir olunur.

Rüyada temiz beyaz çarşaf yolunun açık olacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine alamet eder.

Rüyada temiz beyaz diş görmek ev içinde mutluluğun artacağına, sevinçli ve güzel günler görüleceğine inanılır.

Rüyada temiz beyaz yün görmek iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, hevesinin kursağında kalacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, bu nedenle umutlarını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz temiz yorgan görmek işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine delalettir.

Rüyada beyaz temiz elbise gormek çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine delalet eder.

Rüyada beyaz temiz çarşaf görmek elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.