Rüyada telefonun aranması

Rüyada telefonun aranması kazancının günbegün artacağına, başarılarının eksilmeyeceğine, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada telefonun aranması gördüyseniz:

  • Olayları hafife alıp ya da nasılsa bir şekilde hallederim diyerek yaşam kalitenizi düşürmenizin veya yaşamınızı sıkıntıya sokmanızın bir anlamı o Biraz daha düşünmelisiniz.

Rüyada telefonun kaybolması deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, makamından olacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefonun ıslanması işinde herkesten bir adım önde olacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına tabir olunur.

Rüyada telefonun satılması iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonun delinmesi küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonun kırılmasını rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonun ıslanması yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonun bükülmesi daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına delalet eder.

Rüyada telefonun dinlenmesi çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments